Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Owner/Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: MK/PKK/11/03

    ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. #polecam

    Twoje zadania:

    • rozwój ING Business – podstawowej platformy internetowej dla klientów korporacyjnych
    • dbałość o jakość przygotowywanych rozwiązań i satysfakcję użytkownika
    • analizowanie potrzeb i zachowania klientów firmowych
    • projektowanie i wdrażanie innowacyjnych procesów i modeli biznesowych wspólnie z innymi stronami zaangażowanymi w proces wytwórczy: UX/UI, graficy, zespół deweloperski
    • koordynacja działań w różnych jednostkach banku i partnerów zewnętrznych
    • niekończąca się wymiana poglądów i pomysłów pomiędzy członkami zespołu

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w roli Product Ownera/Product Managera (min. 2 lata), najchętniej w instytucji finansowej
    • znajomość rynku i rozwiązań z zakresu bankowości internetowej i mobilnej
    • odpowiedzialność za swoją pracę i nastawienie na realizację projektów
    • gotowość do uczestnictwa w innowacyjnych inicjatywach międzynarodowych grupy ING
    • samodzielność w realizacji zadań i umiejętność pracy zespołowej
    • podejmowanie inicjatywy i odważne wychodzenie ze swojej strefy komfortu
    • swobodne posługiwanie się językiem angielskim

    Mile widziane:

    • wiedza o service design, design thinking i lean startup
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów