Product Owner / Product Ownerka

Grupa Pracuj

11 00017 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 16 cze 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Prosta 68

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja strategii, misji i wizji produktu,

  • gotowość na bardzo dużą autonomię. Masz pomysł i umiesz go uargumentować? Zrealizuj go!

  • komunikacja i edukacja rynku HR,

  • otwartość na merytoryczne reprezentowanie produktu w mediach, wydarzeniach branżowych dedykowanych naszym użytkownikom/użytkowniczkom oraz branży rekrutacyjnej,

  • praca nad pogodzeniem wymagań rynku pracy i oczekiwaniami rynku rekrutacyjnego,

  • cykliczny udział w badaniach, przy współpracy z wewnętrznym zespołem badaczek oraz UXów,

  • weryfikowanie potrzeb oraz oczekiwań w obszarze rekrutacji. Proaktywne słuchanie i analiza uwag i wniosków od użytkowników/użytkowniczek,

  • aktywna współpraca z biznesem, marketingiem oraz zespołami IT. Umiejętność zarządzania interesariuszami,

  • współpraca z bardzo zaangażowanym i kreatywnym zespołem tworzącym produkt.

Nasze wymagania

  • masz kilkuletnie doświadczenie w roli Product Ownera/ Product Ownerki w jednym z obszarów: Job board, Marketplace, eCommerce,

  • sprawnie zarządzasz backlogiem, tworzysz oraz ustalasz priorytety zadań dla zespołów,

  • wiesz czym jest Product Discovery, znasz jego potencjał i umiesz z niego korzystać,

  • umiesz efektywnie pogodzić oczekiwania biznesowe z najlepszymi rozwiązaniami funkcjonalnymi dla użytkowników/użytkowniczek rozwijanych serwisów lub aplikacji,

  • umiesz pracować z danymi. Analizy, weryfikacje, hipotezy i wyciąganie wniosków to Twoja codzienna praca,

  • wiesz jak korzystać ze swojej autonomii i ownershipu.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • UX designer

To oferujemy

  • dowolna forma współpracy - UoP/B2B

  • praca zdalna 100%

  • premie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • treningi umiejętności miękkich

  • działania rozwojowe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z Rekruterem

2

Zadanie domowe

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje