Oferta pracy

Product Owner

Leaware sp. z o.o.O firmie

  • Toruń

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Jesteśmy softwarte housem, tworzymy zaawansowane rozwiązania informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu wieloplatformowych aplikacji mobilnych i łączeniu ich z infrastrukturą klienta. Pracujemy dla klientów z Polski, Europy Zachodniej, a także Skandynawii i USA. Jesteśmy jedynym w Polsce Permium Consulting Partnerem firmy Xamarin.

Opis stanowiska:

Dla nas najważniejsi są ludzie!

Brakuje nam Ciebie. Szukamy osoby, która chce się uczyć, rozwijać, pracować nad ambitnymi i naprawdę ciekawymi projektami informatycznymi.

W naszej firmie będziesz odpowiadać za określenie wizji produktu i nadzór nad jego wykonaniem. Będziesz odpowiedzialny za określenie wymagań funkcjonalnych produktu oraz za określanie priorytetów ich tworzenia w metodyce SCRUM.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 zakończone projekty informatyczne
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów informatycznych, doświadczenie w prowadzeniu projektów zgodnie z metodyką SCRUM będzie dodatkowym atutem
  • Chęć rozwoju w charakterze Product Ownera w metodyce SCRUM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań
  • Umiejętność planowania organizacji pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty
  • Znajomość sposobów dokumentowania wymagań klienta

Oferujemy:

  • Pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze
  • Doświadczenie w międzynarodowych projektach prowadzonych w metodyce SCRUM
  • Wybór preferowanej formy współpracy
  • Otwartość na Twoje pomysły techniczne i menedżerskie
  • Inspirujące środowisko pracy i przyjazną atmosferę,
  • Możliwość awansu,
  • Bezpłatne doskonalenie języka angielskiego
  • Możliwość rozwoju i zdobywania licznych kompetencji w ramach Systemu Rozwoju Pracownika
  • Możliwość przystąpienia do programu Benefit Systems,
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Leaware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy