Oferta pracy

Product Owner

x-kom sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych i poza funkcjonalnych dla tworzonych funkcjonalności

  • Pracę z zespołami SCRUM jako Product Owner

  • Zbieranie i analizę wymagań oraz przygotowywanie user strories

  • Walidację wykonywanych user stories

  • Utrzymanie i określenie priorytetów elementów product backlogu

  • Planowania sprintu wraz z zespołami scrumowymi

  • Pomoc w organizacji spotkań zespołu w ramach SCRUM

  • Współpracę z IT Program Managerem przy wyznaczaniu celów dla zespołu oraz realizacji innych działań

  • Współpracę z pozostałymi działami/pracownikami firmy

  • Merytoryczne wsparcie zespołu programistycznego

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Usprawnienie procesów w obszarze budowy i rozwoju oprogramowania

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad SCRUM

  • Umiejętność przekładania potrzeb biznesowych na język technologii oraz skutecznego określania priorytetów

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji

  • Znajomość technologii informatycznych w stopniu pozwalającym na zrozumienie zespołu i środowiska pracy

  • Umiejętności analityczne

  • Dbałość o detale i wyczucie estetyczne

  • Dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość branży retail/e-commerce

  • Znajomość GIT

  • Znajomość zagadnień ALM

  • Zainteresowanie rynkiem nowych technologii związanych z powstawaniem oprogramowania lub innych obszarów IT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej lub częściowo zdalnej

  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności

  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Komfortowe warunki pracy (game room, chill room, pyszną kawę)

  • Benefity

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Przewiń do profilu firmy