Oferta pracy

Product Owner

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Trinity Park III

Warszawa

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Do segmentu serwisów wertykalnych ( Business Insider, Fakt, Medonet, Auto Świat, Komputer Świat, Noizz, ofeminin) w Ringier Axel Springer poszukujemy doświadczonego Product Ownera z silnymi kompetencjami analitycznymi.

Jeżeli posiadasz co najmniej kilku letnie doświadczenie w segmencie digital, umiesz analizować dane, potrafisz rozwiązywać problemy, a także płynnie poruszasz się w zwinnych metodologiach wytwarzania oprogramowania takich jak Agile i chcesz z nami budować niezależne dziennikarstwo oparte o silne marki to zapraszamy do zespołu. Będziesz mieć także okazję współpracować z zespołami z wielu krajów w ramach grupy Ringier Axel Springer Media, dzieląc się wiedzą i praktyką w zakresie budowania nowoczesnych mediów.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za rozwój serwisów Auto Świat i Komputer Świat
  • Odpowiedzialność za przejrzysty backlog produktu (który powstanie na podstawie synergii wizji rozwoju serwisu Product Ownera oraz oczekiwań biznesowych interesariuszy)
  • Analiza potrzeb rozwojowych zgłaszanych przez interesariuszy, decydowanie o ich umieszczeniu w backlogu, tworzenie ich specyfikacji w formie zadań dla zespołu developerskiego
  • Śledzenie trendów digitalowych w obszarach tematycznych konkurencyjnych serwisów
  • Dbanie o spójność pomiędzy serwisami w wersjach mobilnej i desktopowej - wymagana znajomość takich technologii jak PWA czy RWD, a także ich skutecznego stosowania
  • Współpraca z zespołem SEO
  • Wdrażanie rozwiązań w ramach inicjatyw międzynarodowych wewnątrz naszej grupy kapitałowej

Wymagania:

  • Co najmniej kilku letnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku Product Ownera lub Product Managera
  • Doświadczenie w pracy w metodologiach zwinnych (AGILE, SCRUM)
  • Kompetencje analityczne
  • Znajomość narzędzi do analityki ruchu – Google Analitics, Senuto, przynajmniej w stopniu podstawowym
  • Znajomości narzędzia Jira i Confluence
  • Nastawienie na samodzielne i autonomiczne rozwiązywanie codziennych problemów produktowych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Otwartość na nowe rozwiązania i naukę

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy po stronie biznesu i interesariuszy
  • Orientacja w aktualnych kierunkach rozwoju serwisów treściowych

Oferujemy:

  • Prywatna
    opieka
    medyczna
  • Karta
    Multisport
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Eventy
    firmowe
  • Inicjatywy
    sportowe
  • Szkolenia
    i konferencje
  • Nowoczesne
    biuro

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy