Oferta pracy

Product Owner

QuarticOn S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy firmą technologiczną, której misją jest dostarczanie sklepom online nowoczesnych rozwiązań celem usprawnienia ich funkcjonowania poprzez automatyzację działań marketingowych i personalizację dostępnej oferty. Nasze rozwiązania oparte są na wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji i machine learning. Pomagamy sprzedawać więcej sklepom internetowym działającym na rynku krajowym i zagranicznym. Obecnie współpracujemy z wieloma uznanymi markami w Polsce, Czechach, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Serbii i krajach bałtyckich.

Obecnie szukamy kandydatów i kandydatek na stanowisko

Szukamy Product Ownera z co najmniej 3-letnim doświadczeniem, który będzie mieć kluczowy udział w tworzeniu i projektowaniu produktów firmy od pomysłu do premiery, a także rozwijaniu dostępnych już w ofercie produktów w oparciu o wykorzystanie metod analizy danych i sztucznej inteligencji dla branży e-commerce.

Zakres obowiązków:
  • Udział w tworzeniu i projektowaniu produktu i kolejnych jego wersji
  • Zbieranie informacji o produkcie, kierując się myślą klienta i tworząc mapę produktu zgodną z naszą strategię biznesową
  • Bieżąca współpraca z zespołami w celu uzyskania informacji na temat ulepszeń produktu, a także potrzeb potencjalnych i aktualnych klientów
  • Tworzenie opisów, specyfikacji i instrukcji produktowej, a także analizowanie historii użytkowników w celu ułatwienia procesu planowania produktu
  • Opracowywanie wymagań dla wysoce zróżnicowanych rozwiązań, w tym definicji strategii i wyznaczenia możliwości rynkowych
  • Opracowywanie i monitorowanie raportów dotyczących wydajności produktu – w szczególności w odniesieniu do planów rozwoju
  • Prezentowanie nowych funkcji i korzyści produktu zarówno dla klientów jak i zespołów wewnątrz firmy

Chętnie zobaczymy Cię na pokładzie QuarticOn jeśli:

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zajmowałaś/eś się wcześniej definiowaniem, projektowaniem, wdrażaniem i zarządzaniem produktami w branży e-commerce
  • Sprawnie zarządzasz backlogiem, a pojęcia MVP, SCRUM, AGILE, JIRA i Confluence nie są Ci obce
  • Znasz najnowsze trendy w branży e-commerce oraz narzędzia ją wspomagające (aplikacje B2C, SaaS, narzędzia Marketing Automation, Google Analytics itp.)
  • Rozumiesz potrzeby klientów i znasz sposoby na wypracowanie procesu szybkiego dostarczania rozwiązań
  • Cechuje Cię zdolność do analitycznego myślenia i komunikatywność
  • Umiesz też myśleć strategicznie i doskonale radzisz sobie z priorytetyzacją zadań
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość rozwiązań chmurowych (w szczególności AWS) i umiejętność projektowania oprogramowania, które jest zarówno wydajne, jak i wyjątkowo wygodne dla użytkownika

Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 9-12k PLN w zależności od umowy
  • Liczne benefity pozapłacowe, m.in prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i pyszną kawę
  • Miejsce w nowoczesnym biurze przy Placu Zawiszy (budynek Atlas Tower); obecnie pracujemy zdalnie
  • Wsparcie, zaufanie i jeszcze więcej decyzyjności
  • Współpracę z ludźmi, dla których Twoja praca będzie ważna
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy