Oferta pracy

Product Owner

innogy Polska S.A.O firmie

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca w scrumowym zespole, analiza i definiowanie wymagań, tworzenie user stories, kryteriów akceptacji, testowanie oraz odbieranie rozwiązań (nie wszystkie projekty prowadzone są scrumem, więc mile widziana elastyczność i umiejętność wykorzystania różnych metodyk)

  • utrzymywanie stałego kontaktu ze wszystkimi interesariuszami - szczegółowa analiza ich potrzeb i dbanie o ich interesy

  • kontrola harmonogramu i wykorzystania budżetu

  • kreowanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych, szukanie najlepszych benchmarków w zakresie rozwiązań digitalowych dla Klienta

  • współpraca z wieloma działami firmy i dostawcami rozwiązań

  • monitorowanie efektywności podejmowanych inicjatyw

Nasze wymagania

  • 4-letnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z wprowadzaniem rozwiązań Digital - w tym doświadczenie we wdrażaniu stron www, upgrade'ów platform, aplikacji, czy dużych projektów przebudowujących site'y

  • znajomość i doświadczenie w pracy według metodyk Scrum (mile widziane doświadczenie w pracy podczas design sprintów)

  • wiedza dotycząca rynku nowych technologii - śledzenie nowinek, które się pojawiają

  • samodzielność i dynamika w działaniu, kreatywność w tworzeniu rozwiązań

  • silna orientacja na realizację celów biznesowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną

Mile widziane

  • doświadczenie w automatyzacji i digitalizacji procesów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy