Logo Pracuj.pl

Product Owner

Publicis GroupeO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Publicis Groupe

Domaniewska 42

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Product ownership – opieka nad produktem i wytyczanie jego kierunków rozwojowych w tym tworzenie business caseów;
  • Projektowanie nowych funkcjonalności oparte o analizę wymagań biznesowych zgłaszanych przez: Klientów wew., Klientów zew., centralę Publicis Commerce;
  • Integracja technologiczna i funkcjonalna odrębnych rozwiązań w jedno narzędzie;
  • Kontakt z Business Owners i zbieranie wymagań zarówno wewnątrz organizacji jak i z klientami zewnętrznymi – aktywne recenzowanie i weryfikowanie zgłaszanych pomysłów pod kątem spójności funkcjonalnej całego rozwiązania i jednego spójnego kierunku biznesowego;
  • Tworzenie user stories, priorytetyzacja i zarządzanie backlogiem;
  • Komunikacja z zespołem developerskim;
  • Udział w ceremoniach SCRUM, takich jak planning, refinement, czy review;
  • Wsparcie innych zespołów wiedzą na temat aplikacji oraz wsparcie w wycenach czasowych;
  • Prezentowanie możliwości produktowych do Klientów i użytkowników, prowadzenie szkoleń i materiałów typu: self service.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako Product Owner / Product Manager rozwiązań technologicznych (aplikacje wspierające biznes, SaaS, aplikacje wew., rozwiązania deykowane);
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej, opisywanie architektury technologicznej (wraz z zespołem IT) oraz logiki bazodanowej projektów technologicznych;
  • Przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy nad projektami technologicznymi;
  • Doświadczenie pracy w metodologii SCRUM/Agile;
  • Umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania problemów;
  • Znajomość nomenklatury z zakresu tworzenia oprogramowania;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i proaktywność;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Mile widziane

  • Wiedza na temat technologii webowych - HTML, CSS, JavaScript i znajomość konceptów takich jak API, REST, micro service, SPA.

To oferujemy

  • Możliwość pracy przy unikatowych projektach dla największych marek na świecie;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą");
  • Hybrydowy model pracy;
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

Założona w 1926 roku Grupa Publicis jest trzecią największą grupą komunikacyjną na świecie. Dzięki unikalnemu połączeniu kreatywności i technologii, jesteśmy liderem zmian transformacji biznesowej.

Publicis Commerce jest naszą marką dedykowaną rozwojowi oferty eCommerce dla międzynarodowych i lokalnych Klientów z obszaru CPG, elektroniki użytkowej, retail, premium i finansów. Dostarcza usługi z zakresu badania zachowań konsumenckich w ekosystemie eCommerce, projektowania, produkcji i audytu contentu eCommerce oraz projektowania i wdrożeń technologicznych platform omnichannel oraz generowania ruchu i optymalizacji sprzedaży w obrębie sklepów internetowych.

Product Owner, Domaniewska 42, Mokotów, Warszawa