Oferta pracy

Product Owner

Pragmasoft Spółka z o.o.O firmie

12 000‐18 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Aleje Jerozolimskie 92
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pragmasoft Spółka z o.o.

Aleje Jerozolimskie 92

Warszawa

Jesteśmy doświadczonym zespołem składającym się z programistów, testerów i projektantów UX. Nasza pasja to realizowanie ciekawych projektów związanych z innowacyjnymi systemami informatycznymi, a w szczególności specjalizujemy się w tworzeniu algorytmów Computer Vision. Pracujemy w oparciu o najlepsze praktyki Agile. Naszą misją jest przełożenie potrzeb naszych klientów na technologie i rozwiązania, dostosowane do ich wymagań. Udaje nam się to osiągnąć dzięki wykorzystaniu najlepszych praktyk Agile oraz dzięki współpracy z najbardziej utalentowanymi ludźmi.

Jesteśmy zwinną firmą z wyjątkową kulturą organizacyjną, w której jakość i ciągłość udoskonalenia procesów jest zakodowane w naszym DNA.

Budujemy zespół SCRUMowy dla fintechu z UK. Szukamy doświadczonego Product Ownera, który przejmie pieczę nad backlogiem tego zespołu i będzie dostarczał wartość biznesową dla klientów końcowych.

Pracujemy w niekorporacyjnym środowisku i stawiamy duży nacisk na pracę zespołową i jakość dostarczanych rozwiązań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o B2B
  • wynagrodzenie: 12000-18000 zł netto (B2B), uzależnione od Twojego doświadczenia
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • udział w spotkaniach integracyjnych
  • elastyczne godziny pracy

Obowiązki:

  • dostarczanie wartości biznesowej dla klientów
  • definiowanie, utrzymywanie i priorytetyzowanie backlogu
  • bliska współpraca z Product Managerem nad roadmapą produktu
  • zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych
  • codzienna, bliska współpraca z zespołem developerskim

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość i rozumienie metodyk zwinnych z udokumentowanym doświadczeniem w pracy w SCRUM albo Kanban
  • Dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność w codziennej pracy
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność i chęć bliskiej pracy w zespole
  • Doświadczenie w zbieraniu oraz analizie wymagań funkcjonalnych
  • Płynny angielski

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, finansowej
  • certyfikat Scrum Product Owner
  • background techniczny i praca przy wytwarzaniu oprogramowania
  • znajomość pełnego cyklu wytwarzaniu produktów software'owych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy