Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Owner

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opisopisopis

    O Lingaro

    Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT, założoną w 2008 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarze Data Analytics i Business Intelligence. Naszymi klientami są największe światowe firmy oraz liderzy polskiego rynku.

    W tej chwili zatrudniamy już ponad 400 pracowników w trzech lokalizacjach: w Warszawie, Wrocławiu i Manili na Filipinach.

    Softwarehouse
    400 pracowników
    Międzynarodowi klienci z listy
    Global Fortune 500
    Biura w Polsce i Manili
    Rozwiązania z obszarów Business Intelligence i Data Analytics
    Technologie: Oracle,
    Teradata, JAVA, SAP, Hadoop, Cloud Azure, SQL

    Zadania

    • Tworzenie ‘business cases’ dla platformy IoT w oparciu o znajomość trendów rynkowych, analizę potrzeb obecnych i przyszłych klientów oraz wiedzę na temat tego, jakie możliwości stwarza IoT w zakresie zbierania i analizy danych.
    • Definiowanie wymagań do platformy na podstawie zbudowanych casów oraz ścisła współpraca z zespołem deweloperskim w procesie wytwórczym.
    • W końcowym etapie udział w zdefiniowaniu zawartości materiałów marketingowych na temat produktu, przygotowaniu prototypów i prezentacji dla klientów.
    • Stawianie sobie ambitnych celów i rozwijanie swoich kompetencji
    • Współtworzenie firmy i świetnej atmosfery w zespole

    WYMAGANIA

    • Pasja do zastosowania technologii dla biznesu
    • Umiejętność pracy w zespole i budowania dobrej atmosfery
    • Wychodzenie poza szablon i szukanie ulepszeń
    • Odwaga do zmiany tego, co Ci się nie podoba
    • Dobre umiejętności komunikacyjne
    • Poczucie odpowiedzialności za to, co robisz
    • Chęć do rozwijania swojego potencjału
    • A przy okazji... bardzo dobra znajomość języka angielskiego, przynajmniej trzyletnie doświadczenie jako Product Owner/Analityk Biznesowy oraz doświadczenie w projektach z obszaru IoT.

    OFERUJEMY

    • Rozwój w interesujących Cię obszarach
    • Ciekawe projekty z ekspertami w obszarze BI, Big Data i Cloud z wykorzystaniem najnowszych technologii
    • Pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze
    • Wybór preferowanej formy współpracy i benefitów
    • Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą
    • Współtworzenie fajnej firmy

    BENEFITY

    • Liczne imprezy firmowe, jak: Third Thursday Beer, Summer & Christmas Party, owocowe wtorki
    • Wyjścia integracyjne z zespołem na ściankę wspinaczkową, strzelanie, bilard, kręgle, gokarty, paintball, warsztaty kulinarne i wiele innych
    • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed) i dofinansowanie do karty Multisport
    • Elastyczne godziny pracy / możliwość pracy zdalnej
    • Niekorporacyjna atmosfera
    • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B)
    Przesyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Lingaro Group danych osobowych zawartych w Twoich dokumantach aplikacyjnych (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, takie jak: zdjęcie, zainteresowania i inne). Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją wycofać w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]