Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa. Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."
Britenet Sp. z o.o.

Product Owner

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 17 sty 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Projekt realizowany jest we współpracy z naszym Partnerem – liderem

w branży systemów płatniczych i transakcji kartowych.

Aktualnie praca jest w pełni zdalna. W momencie powrotu do biur (szklana kula nie pokazuje daty), osoba mieszkająca poza Warszawą, będzie zobligowana do pracy z biura minimum 2 dni w tygodniu.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynuje zaległości produktowe i sprinty zespołu zwinnego ściśle współpracując z zespołem sprzedaży i klientów

  • Zbiera żądania zmian od klientów i partnerów w zespołach sprzedaży, wewnętrznych partnerów i kluczowych interesariuszy w celu zapewnienia wsparcia sprzedaży

  • Rozwija i utrzymuje silne relacje w pracy, ściśle współpracując z różnymi partnerami

  • Tworzy i utrzymuje dokumentację zmian oraz przygotowuje wskaźniki KPI związane z wdrożeniem

  • Działa jako osoba hybrydowa między biznesem a IT

  • Konsultuje się z klientami i wewnętrznymi interesariuszami w zakresie ogólnego projektu rozwiązania i podejścia

  • Wspiera istniejące relacje biznesowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku agile (scrum)

  • Wyjątkowych umiejętności komunikacyjnych, prezentacyjnych i networkingowych (wymagane do efektywnej współpracy z różnymi grupami interesariuszy technicznych i nietechnicznych, w tym z klientem zewnętrznym)

  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i sprawnego podejmowania / finalizowania decyzji

  • Postawa doprowadzania spraw do końca

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w dziedzinie tworzenia oprogramowania

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2+)

  • Myślenie przedsiębiorcze i spojrzenie strategiczne

  • Doświadczenie w sprawnym planowaniu: definiowanie zaległości i ustalanie priorytetów oraz tworzenie planów działania

  • Zdolność do uporządkowania pomysłów i wizji produktu w epiki i historie użytkowników zrozumiałe dla zespołu DEV

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze

z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 750 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy