Oferta pracy

Delivery Manager - Workforce

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

W Digital Tribe dużo się dzieje i właśnie poszukujemy Product Ownera, który wdroży w organizacji narzędzie typu Workforce Manager w obszarze Customer Care. Jeżeli masz doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w obszarach obsługi Klienta, a do tego świetnie radzisz sobie w dynamicznym środowisku dużej organizacji, masz pozytywne nastawienie i dobrze organizujesz swoja pracę, to ta rola jest właśnie dla Ciebie!

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Zbieranie i zarządzanie wymaganiami
  • Określanie priorytetów - terminów i zakresu prac
  • Przygotowanie rekomendacji wdrożenia rozwiązania typu Workforce Manager na podstawie zidentyfikowanych wymagań i uzgodnień z interesariuszami
  • Odpowiedzialność za dostarczenie finalnie wybranych rozwiązań - zarówno w oparciu o rozwój narzędzi wewnętrznych jak i wdrożenie nowych rozwiązań
  • Udział w procesie przetargowym (w tym: odpowiedzialność za kompletność wymagań technicznych narzędzia, jego ocenę, weryfikację części biznesowej)
  • Przygotowanie oraz zarządzanie backlog'iem produktu, refinementbacklog'u z uwzględnieniem działań planowanych w Tribe Digital
  • Odpowiedzialność za zaangażowanie właściwych zasobów w organizacji koniecznych do realizacji celu
  • Codzienna współpraca z zespołem projektowym - np. biznesem/obszarem operacyjnym/Tribem Digital i innymi jednostkami organizacji
  • Prezentowanie wizji, strategii, wyników prac, realizacji budżetu
  • Zarządzanie dokumentacją  i wymaganiami przy użyciu istniejących narzędzi i procesów (Jira, Confluence itp.)

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi narzędzi informatycznych oraz znajomość obszaru Obsługi Klienta
  • Znajomość narzędzi/rozwiązań typu WFM (Workforce Management) w obszarze Call Center lub zbliżonym
  • Umiejętność strategicznego myślenia i nieszablonowego działania
  • Doświadczenie w zarządzaniu wieloma interesariuszami oraz zespołem projektowym
  • Umiejętność dynamicznej pracy, „tu i teraz", zwinnie, koncentrując się na wytwarzaniu wartości dla Klienta dzień za dniem
  • Analityczne spojrzenie, wyciąganie trafnych opartych na danych wniosków
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem, wieloma zadaniami jednocześnie i priorytetami
  • Bardzo dobra znajomość Power Point, Excel a dodatkowo super, jeśli znasz Jira, Confluence
  • Agile Mindset - potrafisz pracować i rozumiesz pracę w metodykach zwinnych
  • Swoboda w mówieniu po polsku i angielsku

OFERUJEMY:

  • Możliwość
    współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania
    z prywatnej opieki
    medycznej na
    preferencyjnych
    warunkach
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Długofalowa
    współpraca w oparciu
    o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne