Oferta pracy

Product Owner

Stileo Sp. z o.o.

  • Rogowska 127, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rogowska 127

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Google Analytics

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Product Ownera, który będzie kontynuował rozwój naszego produktu stileo.it a jednocześnie przejmie rolę Head of Product

  • Twoim głównym celem będzie zwiększanie wartości dynamicznie rozwijającego się produktu

  • Powierzymy Ci dbanie o klarowną wizję rozwoju serwisu, tworzenie planu realizacji tej wizji

  • Na co dzień będziesz odpowiadać za tworzenie zadań, zarządzać backlogiem produktu oraz współpracować z zespołem developerskim

  • Będziesz w bieżącym kontakcie z interesariuszami: zarządem i przedstawicielami działów biznesowych

  • Będziesz dbać o wysoki poziom zrozumienia celów w zespole developerskim

Nasze wymagania

  • Mamy nadzieję, że masz ugruntowane doświadczenie jako Product Owner i pasję w temacie rozwoju produktów e-commerce

  • Zakończone komercyjne projekty w swoim portfolio

  • Praktyczne doświadczenie z pracą w Scrumie

  • Znajomość produktów e-commercowych

  • Świadomość aktualnych trendów UX/UI

  • Przygotowanie do pracy z zespołami developerskimi

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Potrzebę realnego wpływu na biznes spółki

  • A dodatkowo wyróżnia Cię coś szczególnego i chcesz pracować w oparciu o swoje mocne strony

  • I przede wszystkim masz zapał do tego, co robisz

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Współpracę w pełnym wymiarze godzin, w preferowanej przez Ciebie formie

  • Pracujemy w systemie hybrydowym (2 dni w biurze, 3 dni zdalnie)

  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dostęp do karty sportowej i innych benefitów

  • Oferujemy Ci pracę w zespole, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce (nasi founderzy mają na swoim koncie takie jakie sukcesy jak ceneo.pl, domodi.pl, homebook.pl)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Stileo jest właścicielem marketplace’u modowego i wnętrzarskiego we Włoszech - Stileo.it i Homelook.it. Ułatwiamy zakupy przez Internet, skupiając w jednym miejscu szeroką ofertę on-line kilkuset sklepów. Nasze serwisy miesięcznie odwiedza ponad 4 mln użytkowników oraz tworzymy ponad 4 mln społeczność na FB.

Przewiń do profilu firmy