Oferta pracy

Product Owner

CCC S.A.O firmie

  • Zielona Góra, Polska
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CCC S.A.

Zielona Góra

Postaw krok w pracy z przyszłości!

Aplikuj na stanowisko tak przyszłościowe, że sam nadasz mu kształt. Twórz wizję produktu tak innowacyjnego, że nie ma go nikt inny na rynku.

PODEJMIJ WYZWANIE!
Product Owner esize.me

CZEKAJĄ NA CIEBIE CIEKAWE WYZWANIA I OBOWIĄZKI. TO BĘDZIESZ ROBIĆ:

  • tworzyć wizję produktu (jego rozwoju i zwiększania wartości),
  • zarządzać product backlogiem,
  • tworzyć mapy produktu,
  • określać KPI dla produktu i odpowiadać za nie,
  • maksymalizować wartość produktu,
  • przeprowadzać badania rynkowe,
  • inspirować oraz motywować załogę,
  • wykorzystywać scrum w codziennej pracy,
  • współpracować z interesariuszami.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ:

  • z doświadczeniem na stanowisku product ownera, product managera lub podobnym,
  • nastawioną na realizację celów oraz z doświadczeniem w pracy  z KPI,
  • zakręconą na punkcie nowych technologii, śledzą trendy oraz inspirują innych,
  • komunikatywną, która lubi i potrafi pracować w zespole, motywować go i angażować,
  • otwartą na zmiany i kreatywną,
  • proaktywną, z wysoką orientacją biznesową #SkyIsTheLimit,
  • asertywną,
  • która potrafi zarządzać projektem i zna scrum,
  • z bardzo dobrą znajomością języka angielski (chociaż zakładamy, że nieczęsto usłyszysz: ’Houston, we have a problem’ ;-)

ZAPRASZAMY NA POKŁAD! ZOBACZ, CO DLA CIEBIE MAMY:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • praca z pionierskim produktem esize.me, co daje kosmiczne możliwości rozwoju osobistego,
  • innowacyjne środowisko pracy,
  • karty rabatowe do sieci CCC, eobuwie.pl oraz MODIVO #najlepiej
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • programy sportowe,
  • prywatna opieka medyczna,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy