Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Owner

Domator24.com

  • Dekoracyjna 8, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Dekoracyjna 8

Zielona Góra

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Magento2

  • Opencart

Mile widziane

  • Gatling

  • Microsoft365

  • Jira

  • Confluence

O projekcie

Jeżeli masz zapał do pracy, uwielbiasz pracę w zespole, poszykujesz nowych wyzwań i doświadczeń oraz nie straszne Tobie działanie pod presją czasu to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Poszukujemy Produkt Ownera, który obejmie ster nad zarządzaniem oraz rozwojem naszych sklepów opartych o Magento 2 i Opencart.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie roadmapy rozwoju produktów związanych z E-Commerce

  • Przygotowanie produktu do uruchomienia i raportowanie efektów projektów już zrealizowanych

  • Prowadzenie prezentacji i spotkań mających na celu ustalenie zakresu prac nad systemem oraz kryteriów akceptacji

  • Aktywna współpraca z Zarządem, Project Managerami, i zespołami IT

  • Zarządzanie Product Backlogiem w tym priorytetyzacja zadań dla Developerów

  • Dbanie o zachowanie terminów realizacji projektów

  • Dbanie o spójność działań z celami i strategią biznesową

  • Monitorowanie kluczowych KPI na podstawie różnych źródeł danych: Google Analytics

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisko (Project Manager, Business Owner, Product Manager)

  • Znajomość branży e-commerce

  • Znajomość Magento2 lub/i Opencart

  • Umiejętności w zakresie efektywnego prowadzenia zespołu, zarządzania produktem i budżetem

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na sprawną współpracę z członkami zespołu i firmami zewnętrznymi

  • Nastawienie na cel oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Samodzielność, dokładność, kreatywność i gotowość do przejęcia odpowiedzialności za wytwarzany produkt

  • Znajomość systemów sprzedażowych, logistycznych, transportowych, contact center lub programów lojalnościowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Doświadczenia programistyczne

  • Znajomość narzędzi GA, Microsoft 365, Atlassian (Jira/Confluence)

  • Doświadczenie w organizacji wykorzystującej rozwiązania Agile/SCRUM, pozwalające między innymi na efektywną pracę nad backlogiem produktu z Developerami

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Dołączenie do pomocnego, przyjaźnie nastawionego zespołu

  • Forma pracy: stacjonarna / hybrydowa

  • Możliwość rozwoju poprzez realny wpływ na działanie agencji marketingowej

  • Program benefitowy

  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy wraz z ambitnym podejściem do działania

  • Umowę B2B lub UOP

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Skontaktujemy się z tobą

3

Zaprosimy ciebie na rozmowę

4

Witamy na pokładzie

Jeśli podoba Ci się nasza oferta to nie zastanawiaj się dłużej

Aplikuj już dziś i dołącz do zespołu Domator24!

Pracuj z najlepszymi!

Domator24 to najszybciej rozwijająca się firma w kraju (1 miejsce w Polsce Gazele Biznesu 2019).

Oraz jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie (1 miejsce w kategorii Personal & Household Goods wg Financial Times).

Nasze Produkty docierają do milionów klientów nie tylko w całej Europie ale i na świecie.

Obecny zespół Domatora to wyjątkowi ludzie pełni energii i zaangażowania we wspólny rozwój. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą e-commerce na świecie.

Domator24 jest właścicielem takich marek jak : DIABLO CHAIRS oraz JAN NOWAK.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas zapraszamy na jedną z naszych stron

DiabloChairs.com

JanNowak.com

Przewiń do profilu firmy