Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product - Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

LearnPlace.pl Sp. z o.o.

Od 2008 r. pomagamy dużym organizacjom w zarządzaniu komunikacją wewnętrzną. Nasi konsultanci i Community Managerowie wspierają cyfrowe społeczności korpopracowników, wykorzystując innowacyjne formy komunikacji w realizacji strategicznych celów biznesowych naszych klientów. Działamy w młodym i szybko rozwijającym się obszarze, który zdobywa coraz większą popularność na świecie (enterprise social network). Wśród naszych klientów znajdują się wiodące polskie przedsiębiorstwa, głównie z sektora bankowego, ubezpieczeniowego i telekomunikacyjnego.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Przed nami duże wyzwanie! Nasze narzędzie SalesPower (przypominające portal społecznościowy) przejdzie w najbliższym czasie kolejną metamorfozę. W związku z tym, poszukujemy osoby, która sprawnie zaplanuje i zarządzi tym projektem. Sternika, który połączy umiejętności naszych inżynierów, architektów i grafików, z doświadczeniem naszych konsultantów i community managerów, aby nawet przy niesprzyjających wiatrach stabilnie żeglować po coraz szerszych wodach naszej branży. Doktora, który zaordynuje panaceum na przyspieszoną akcję serca naszych klientów oraz niektórych członków zespołu, nieuchronną podczas dalszego ambitnego rozwoju technologicznego naszego narzędzia.

W zamian umożliwimy zbudowanie razem z nami czegoś bardzo innowacyjnego oraz uczestnictwo w rewolucji, jaka odbywa się w świecie korporacyjnej komunikacji wewnętrznej.

Obiecujemy: ani jednego nudnego dnia w pracy - za każdy nudny dzień zapłacimy podwójnie ;)

Jakie mamy oczekiwania?

  • Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu projektami IT (dodatkowe punkty za obszar związany z portalami społecznościowymi)
  • Orientacja w trendach UX
  • Znajomość HTML i CSS
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Poczucie humoru

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Zbieranie wymagań oraz przygotowywanie planów rozwoju narzędzia (usprawnienia i nowe funkcjonalności)
  • Tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, ryzyk, raportowanie, dotrzymywanie terminów
  • Wybór, koordynacja i zarządzanie zespołami projektowymi i podwykonawcami
  • Skuteczne i precyzyjne komunikowanie istotnych informacji dotyczących projektów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Poprawa i optymalizacja procesów w obszarze projektów IT
  • Komunikacja z klientami odnośnie prac utrzymaniowych oraz modernizacyjnych
  • Koordynowanie integracji narzędzia z systemami klientów
  • Wsparcie w obsłudze (CMS) narzędzia

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Przecieramy szlak w zupełnie nowej dziedzinie biznesowej i Ty możesz mieć w tym swój udział!
  • Mamy biuro w centrum Warszawy i widok na cały świat
  • Każdego dnia pękamy ze śmiechu – mamy bardzo fajny zespół :)
  • Dzielimy się udziałami w firmie :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po kliknięciu w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LearnPlace.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że administratorem danych jest LearnPlace.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 61/184. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się