Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product & Sales Specialist

Medim Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jeden z największych polskich dystrybutorów sprzętu medycznego,
z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poszukuje kandydatów na stanowisko:

w zakresie: laryngologii, chirurgii twarzowo – szczękowej, ortopedii, kardiochirurgii, torakochirurgii

poszukujemy osób odpowiedzialnych za koordynację sprzedaży w podległym regionie z zakresu wyżej wymienionych dziedzin produktowych;

Opis stanowiska:

  • realizacja wyznaczonych planów oraz koordynacja sprzedaży w zakresie wyżej wymienionych grup produktów,
  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w obszarze wymienionych produktów,
  • aktywne promowanie określonych grup produktów
  • nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z Klientami w podległym regionie,
  • utrzymywanie stałej współpracy ze środowiskiem medycznym,
  • rozpoznawanie i zaspakajanie potrzeb Klientów,
  • współpraca z Regionalnymi Przedstawicielami działu endoskopii w celu zwiększenia efektywności pracy,
  • ścisła, codzienna współpraca z Product Managerem i Dyrektorem Sprzedaży
  • aktywne uczestnictwo w przygotowaniu ofert przetargowych,
  • stałe monitorowanie działań konkurencji,
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji sprzętu dla Klientów, także na blokach operacyjnych
  • udział w konferencjach, warsztatach i szkoleniach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe –  preferowane techniczne/medyczne lub min. 3 – letnie doświadczenie w branży medycznej na stanowisku handlowym (doświadczenie w zakresie wymienionych dziedzin medycyny będzie dodatkowym atutem),
  • charyzma, dynamizm i nastawienie na wyniki,
  • chęć do podejmowania ambitnych wyzwań,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • motywacja do intensywnej pracy,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • dyspozycyjność,
  • przygotowywanie raportów zgodnie z dyspozycją przełożonego,
  • znajomość komputerowych aplikacji biurowych,
  • wysoka kultura osobista i etyczne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • gruntowne szkolenia produktowe
  • stałą, codzienną współpracę z Produkt Managerem i Dyrektorem Sprzedaży
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na wymienionym stanowisku,
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
za pośrednictwem opcji APLIKUJ.

 „Uprzejmie prosimy o umieszczenie w przesyłanych materiałach, zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)” ofert pracy nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne