Product Specialist

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-11
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2017-09-10)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma jest stabilnym partnerem biznesowym o światowym zasięgu, partnerem zapewniającym swoim klientom najwyższe standardy obsługi oraz nowoczesne, innowacyjne produkty.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów  na stanowisko:

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami w celu promocji i sprzedaży produktów urologicznych i ginekologicznych
  • realizacja strategii sprzedażowej firmy w strukturach szpitalnych (zamówienia publiczne)
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych ze środowiskiem medycznym na poziomie KOL’s, Szpitali Specjalistycznych i Klinik
  • promowanie bardzo innowacyjnych rozwiązań medycznych z obszaru sprzętu medycznego oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w głównych ośrodkach klinicznych na podległym terenie
  • merytoryczne przygotowanie personelu placówek służby zdrowia do stosowania oferowanych produktów w procedurach medycznych
  • udział w warsztatach, konferencjach i szkoleniach tematycznych
  • miejsce pracy - Polska centralna i północno-wschodnia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • min. roczne doświadczenie sprzedażowe w branży medycznej
  • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży oraz silne nastawienie na cel
  • dyspozycyjność i mobilność
  • kultura osobista i etyka w działaniu
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w nowoczesnym środowisku w oparciu o najwyższe standardy
  • stabilne zatrudnienie w znanej międzynarodowej organizacji
  • narzędzia pracy - samochód, komputer, telefon oraz duże możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji"

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się