Oferta pracy

Product Strategy Manager

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie Strategii Transformacji dotyczącej obszaru Doświadczeń Klientów w odniesieniu do dystrybucji produktu, obsługi posprzedażowej, komunikacji, w tym UX, UI

  • Wprowadzanie w życie projektów określonych w Strategii Transformacji, zarówno wewnątrz firmy jak i we współpracy z partnerami biznesowymi

  • Planowanie ścieżki klienta (customer journey) dla kanału sprzedaży digital

  • Ciągła poprawa satysfakcji klienta w każdym punkcie kontaktu z firmą

  • Budowanie kultury organizacyjnej ukierunkowanej na klienta i odpowiednio zmienianie zachowań i sposobu myślenia pracowników

  • Koordynacja wyniku NPS i innych odpowiednich badań marketingowych w celu poprawy obsługi klienta

  • Zarządzanie projektami i automatyzacja procesów pozwalająca na innowacje i zmiany kultury cyfrowej

  • Komunikacja wewnętrzna i promocja wszystkich pomysłów True Customer Centricity

  • Monitorowanie nowoczesnych rozwiązań rynkowych w zakresie rozwiązań digital

  • Współpraca z firmami z branży FinTech / InsurTech mając na celu uwzględnienie wpływu dyrektywy PSD2 na organizację

  • Bliska współpraca z zespołem ekspertów w Centrali firmy oraz partnerami biznesowymi w zakresie digitalizacji procesów obsługi i sprzedaży

  • Współpraca w zakresie przygotowania i wdrażania produktów ubezpieczeniowych dedykowanych do kanału digital

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia zawodowego, w tym w obszarze digital / customer experience w sektorze finansowym

  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów dotyczących transformacji organizacji dedykowanych dystrybucji, produktu i obszarów operacyjnych

  • Doświadczenie w opracowaniu doskonałej strategii obsługi klienta zapewniającej określone wrażenia klientów we wszystkich punktach kontaktu z klientami (call center, reklamacje, strony internetowe, aplikacje mobilne, agenci, partnerzy)

  • Umiejętność przeprowadzania zewnętrznych badań rynku, postrzegania marki, lojalności i zadowolenia klientów, komunikacji i wyniku NPS

  • Umiejętność przeprowadzenia analizy, zaproponowania strategii oraz egzekucji konkretnego planu działań

  • Wiedza na temat mediów elektronicznych oraz rozwiązań stosowanych do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych przez kanały digital

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji

  • Znajomość metodologii zarządzania projektami oraz doświadczenie w zakresie consultingu będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki biznesowe: Marketing, Ekonomia

  • Płynna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy

  • Pakiet świadczeń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz "Aplikuj".

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Przewiń do profilu firmy