Administratorem Twoich danych osobowych jest No Fluff Jobs Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Kieleckiej 5/40, 81-303 Gdynia. Twoje dane są przetwarzane w celu prowadzenia bieżącego procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego celu. Twoje dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu bieżącego procesu rekrutacji, chyba że zostanie udzielona osobna zgoda. Masz prawo do dostępu, poprawiania, modyfikowania, aktualizowania, żądania przekazania lub usunięcia danych oraz wycofania zgody.
No Fluff Jobs sp. z o.o.

Product Technical Writer & Producer

No Fluff Jobs sp. z o.o.O firmie

5 5006 900 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 22 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz użytkownika dotyczącej produktu, w języku polskim oraz angielskim

  • Rozwój bazy wiedzy produktu https://nofluffjobs.com/helpcenter/knowledge-base/

  • Rozwój instrukcji użytkownika produktu oraz video-tutoriali

  • Tworzenie dodatkowych treści dotyczących produktu

  • Kontrola i aktualizacja istniejącej dokumentacji i powstałych treści

  • Tworzenie testów i quizów merytorycznych dotyczących funkcjonalności produktu

  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną dotyczącą produktu

  • Koordynowanie produkcji multimedialnych materiałów dotyczących produktu (audio, wideo)

  • Tworzenie, tłumaczenie, korygowanie, opracowywanie tekstów

  • Koordynowanie lokalizacji i tłumaczenia produktu na rynki obce

  • Współpraca z biurami tłumaczeń

Nasze wymagania

  • Must have: 3-5 lat doświadczenia biznesowego na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności w branży IT

  • Must have: doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji w co najmniej 3 projektach/produktach IT

  • Must have: Bardzo dobra znajomość angielskiego na poziomie minimum C1

  • Lekkie pióro i dbałość o szczegóły

  • “Zacięcie” techniczne i łatwość percepcji zasad funkcjonowania aspektów technicznych aplikacji internetowych

  • Znajomość narzędzi CMS oraz tłumaczeniowych

  • Doskonała umiejętność organizacji własnej pracy

  • Dobra obsługa Microsoft Excel

  • Nice to have: dodatkowy język obcy na plus

  • Nice to have: znajomość branży HR

To oferujemy

  • Umowa o pracę i wynagrodzenie w wysokości 5500 - 6900 zł brutto (możliwość współpracy w oparciu o B2B)

  • Zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę - cenimy sobie ludzi pomysłowych oraz dajemy pole do samodzielnego działania :)

  • Empowerment - wierzymy, że będziesz wykonywać swoją pracę najlepiej, jak potrafisz

  • Opieka medyczna oraz lekcje angielskiego z native speakerem

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 - 9:30)

  • Szacunek i transparentność - nasi „szefowie” naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Nowoczesne biuro przy SKM Wzgórze Św. Maksymilana (minuta spacerem od nas) z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Już od ponad 6 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz ponad 60-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po również prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy