Oferta pracy

Production Controller / Kontroler Produkcji

GEA Tuchenhagen Polska sp. z o. o.O firmie

GEA Tuchenhagen Polska sp. z o. o.

BoWiD 9 R

Koszalin

GEA is one of the largest suppliers for the food and beverage processing industry and a wide range of other process industries. Approximately 18,000 employees in more than 50 countries contribute significantly to  GEA’s success. Come and join them! We offer interesting and challenging tasks, a positive working environment in international teams and opportunities for personal development and growth in a global company.

Production Controller / Kontroler ProdukcjiNumer ref.: Job req.: JR-0011011

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów dla kierownika produkcji, jak również menadżera łańcucha dostaw
  • wspieranie planowania i koordynacji procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacji, poprzez dostarczanie niezbędnych danych i analiz
  • współpraca przy opracowywaniu technik kontroli zapasów w celu uniknięcia braków lub nadwyżek
  • kalkulacja kosztów produktu oraz wsparcie przy wypracowaniu koncepcji ceny transferowej
  • kontrola kosztów produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości
  • wsparcie procesu planowania budżetu spółki
  • ścisła współpraca z działem finansowym, controllingu oraz produkcyjnym
  • przygotowywanie bieżących raportów rozliczeniowych oraz czuwanie nad pełną dokumentacją

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • wiedza z zakresu finansów - mile widziane
  • ogólna znajomość procesu produkcyjnego -  mile widziane
  • znajomość języka angielskiego – stopień zaawansowany
  • znajomość MS Office, ze szczególnym naciskiem za zaawansowane opcje MS Excel
  • znajomość systemów ERP (SAP, BI) – mile widziane
  • zdolności analityczne
  • systematyczność, umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowym koncernie
  • umowę o pracę
  • kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz ZFŚS

Did we spark your interest? Then we look forward to receiving your meaningful application via our platform in Workday, by clicking.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy