Specjalista ds. Kontrolingu Produkcji / Production Controller

Scanfil Poland Sp. z o.o.

  • Brzezińska 59, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Brzezińska 59

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca analiza i wyjaśnianie odchyleń na zleceniach produkcyjnych

  • weryfikowanie prawidłowości ruchów magazynowych (złomowanie, zlecenia naprawcze i inwentaryzacja ciągła)

  • analiza kosztów części zakupowych z przewidywaniami na przyszłość

  • przeszacowanie kosztów standardowych – symulacja, analiza i aktualizacja w IFS

  • raportowanie marży operacyjnej i kluczowych danych po klientach w pakiecie grupowym

  • sprawdzanie ustawień gniazd produkcyjnych w IFS

  • weryfikowanie błędnych charakterystyk części magazynowych

  • jednorazowe analizy w zakresie kosztów i marż, w szczególności na zlecenie działu obsługi klienta

  • wsparcie, nadzorowanie i korygowanie procesu podwykonawstwa

  • uczestniczenie w zamknięciu miesiąca

  • wsparcie kierownictwa poprzez przygotowywanie raportów i analiz kosztowo-cenowych w celu optymalizacji procesów oraz wspierania lepszych decyzji biznesowych

  • udział w nowych projektach w obszarze finansów, wdrożeniach rozwiązań IT

Nasze wymagania

  • zdecydowane zainteresowanie analizą danych, dociekliwość, proaktywna postawa

  • praktyczna znajomość Microsoft Excel (m.in. tabele przestawne, wyszukaj.pionowo)

  • mile widziane doświadczenie w analizach różnych KPI produkcyjnych (wydajność, koszty), np. jako inżynier procesu/produkcji, analityk, kontroler

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów / controllingu lub inżynierii produkcji (preferowane)

  • znajomość języka angielskiego (min. poziom A2)

  • efektywna komunikacja – doświadczenie w kontakcie i współpracy z innymi działami wewnętrznymi firmy

  • znajomość systemu IFS i Power BI będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność i rzetelność

To oferujemy

  • możliwość pracy w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku

  • wpływ na realizowane projekty

  • międzynarodową atmosferę współpracy z różnymi branżami i liderami na rynku

  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości i nastawienie

  • Benefity

  • międzynarodowe projekty

  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina

  • dodatki stażowe i jubileuszowe

  • system premiowy

  • system Kaizen

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe

  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)

  • spotkania integracyjne

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

kontakt telefoniczny

3

rozmowa kwalifikacyjna

4

informacja zwrotna / oferta pracy

Rozpocznij z nami nową podróż - dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice!

Scanfil to miejsce, w którym się rozwijamy! Działamy razem i wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów. Kluczem do naszego sukcesu jest posiadanie wykwalifikowanych pracowników.

Wierzymy, że firmy i ludzie potrzebują dobrze zaprojektowanych i zbudowanych produktów, wykonanych w sposób zrównoważony, z poszanowaniem ludzi, którzy je tworzą.

Nasza kultura pracy opiera się na czterech zasadach: Koncentracja na kliencie, Wspólne osiąganie celów, Proaktywne podejście, Zaangażowanie w działaniu.

Brzmi ciekawie? Dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice! Więcej o nas na https://careersmyslowice.scanfil.com/

Dział Finansów

Rozwijamy się bardzo dynamicznie jako jedna z wiodących fabryk w całej Grupie Scanfil. W związku z tym poszukujemy do naszych różnych działów nowych pracowników, o czym możesz się przekonać przeglądając nasze wszystkie oferty pracy.

Obecnie do Działu Finansów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Production Controller. Dział Finansów tworzą następujące zespoły: Zespół Controllingu oraz Zespół Księgowości. Zespoły te zajmują się analizą kosztów, planowaniem oraz raportowaniem wyników finansowych do Grupy Scanfil. Dział ten dba o dostarczanie odpowiednich informacji finansowych zarówno dla lokalnego Zarządu, jak również do Zarządu Grupy Scanfil.

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Więcej o nas na www.scanfil.com

Przewiń do profilu firmy