Oferta pracy

Production - Industry Engineer

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.O firmie

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.

Nowa 2

Lubicz Górny (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi przy współpracy z innymi działami;

  • Przygotowanie instrukcji stanowiskowych, dokumentacji technicznej oraz przeprowadzanie szkoleń pracowników z procesów technologicznych;

  • Wdrażanie nowych projektów i procesów;

  • Ciągłe doskonalenie obszaru produkcji;

  • Nadzór oraz uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcyjnym;

  • Przygotowanie raportów i analiz produkcyjnych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Preferowane kierunki wykształcenia: Mechaniczne, Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria materiałowa lub Inżynieria procesowa;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: min 3 lata

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze Lean Manufacturing;

  • Mile widziana znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie 2D i 3D (AutoCAD, Solid Works, Inventor);

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

  • Umiejętności pracy w zespole i utrzymania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną i bonus świąteczny

  • Wprowadzenie i szkolenie umożliwiające wykonywanie zadań

  • Przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem

  • Szkolenia w kraju i zagranicą w celu rozwoju kompetencji

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy