Oferta pracy

Production Manager

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego klienta – producenta z branzy biotechnologicznej - zlokalizowanej w Trójmieście, poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: /176/09/2020/HS

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa organizacja produkcji, w tym znaczące zwiększanie skali, nadzór nad transferem technologii, charakteryzacją i walidacją procesu produkcyjnego
  • Tworzenie i kierowanie podległym zespołem
  • Wdrażanie i doskonalenie procesów i procedur produkcyjnych
  • Wdrażanie odpowiednich rozwiązań zarządzania produkcją
  • Nadzór nad budżetem; optymalizacja kosztów
  • Analizowanie danych i raportowanie wydajności oraz jakości produkcji
  • Zapewnienie wiedzy w rozwiązywaniu problemów, analizie przyczyn i tendencji danych w kierunku ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych
  • Opracowywanie harmonogramów produkcji i monitorowanie realizacji założonego planu
  • Zapewnienie zgodności produkcji z dokumentacją jakościową
  • Zapewnienie kwalifikacji i wykonania stosownych walidacji urządzeń i utrzymanie pomieszczeń w odpowiednim standardzie jakościowym
  • Zarządzanie bazą danych produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (biotechnologia, technologia produkcji, biologia molekularna lub pokrewne)
  • Kilkuletnie doświadczenie w przemysłowej produkcji biotechnologicznej
  • Praktyczne doświadczenie w opracowywaniu procesów biotechnologicznych, zwiększaniu skali i transferze technologii
  • Doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku
  • Dobra znajomość procesów, metod i aparatury stosowanych w produkcji biotechnologicznej
  • Bardzo dobra znajomość zasad zarządzania jakością, w tym ISO9001, ISO1348, cGMP oraz przepisów branżowych
  • Znajomość nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami produkcyjnymi
  • Umiejętność identyfikowania i analizowania złożonych problemów technologicznych oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym, stabilnym środowisku, w firmie o dużym potencjale rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. dofinansowanie do kart sportowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy