Oferta pracy

Production Manager

Michael Page

13 00015 000 brutto / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Rekrutujemy dla

Firma o międzynarodowym zasięgu poszukuje osoby na stanowisko Production Managera.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i ustalanie celów i zadań operacyjnych dla określonych obszarów produkcji

  • Określenie, przegląd i ocena wskaźników KPI dla odpowiednich obszarów

  • Koordynowanie pracy produkcji z innymi grupami takimi jak Planowanie i Dystrybucja

  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia

  • Przewidywanie kosztów operacyjnych działu oraz bezpośrednio przygotowanie budżetów

  • Rozwijanie poprzez coaching i mentoring liderów produkcji (Mistrzów Produkcji, Brygadzistów)

  • Współpraca z innymi liderami przy ustalaniu strategicznych planów i celów dla zarządzanego obszaru

  • Szeregowanie pod względem ważności planów produkcyjnych opartych o wprowadzeniu produktu, wydajności narzędzi i dostarczonych materiałów, zgodnie z wymaganiami klienta

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku Production Managera lub podobnym w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Dobrej znajomości narzędzi Lean Manufacturing,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziana znajomość SAP

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa