Oferta pracy

Production Manager

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: Nr ref.: KP/JG

Obowiązki:

  • kompleksowa organizacja procesów produkcyjnych oraz nadzór nad ich realizacją,
  • dbałość o zapewnienie realizacji wymogów BHP w podległych obszarach,
  • organizacja pracy zespołu: umiejętność zarządzania podległymi pracownikami, delegowanie zadań i rozliczanie z ich wykonania,
  • nadzór nad terminowym wykonaniem planu produkcyjnego,
  • wdrażanie odpowiednich rozwiązań nt. zarządzania produkcją, optymalizacji kosztów,
  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy efektywności oraz wydajności,
  • zarządzanie budżetem w celu maksymalizacji założonych KPI,
  • inicjacja oraz rozwój procesów ciągłego doskonalenia w podległych obszarach,
  • zaangażowanie w proces budowania kultury organizacyjnej w oparciu o wartości firmy, standardy oraz zapewnienie atmosfery wpływającej na zaangażowanie i rozwój zespołu,
  • nadzór nad bezpieczeństwem pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na kierowniczym stanowisku min. 5 lata w firmie produkcyjnej w branży przemysłowej,
  • doświadczenie w branży technicznej, konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w zakresie wdrażania narzędzi oraz metodologii Lean,
  • umiejętność wyznaczania celów oraz myślenia strategicznego,
  • konsekwencja w realizacji założonych celów,
  • inicjatywa w działaniu, przedsiębiorczość, zdolności strategiczne, organizacyjne i analityczne,
  • bardzo dobre umiejętności menadżerskie i interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferowane:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne