Production Manager

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 21.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla Naszego Klienta, międzynarodowego zakładu zajmującego się obróbką metali, zaopatrującego branże hydrauliczną i automotive, poszukujemy Profesjonalisty na pełne wyzwań stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja pracy działu:
      • planowanie produkcji, pracy podwładnych i zatrudnienia wg. wymagań i zapotrzebowania
      • ustalanie priorytetów, analiza wyników i planowanie działań krótko ( dzień – tydzień) i długoterminowych ( miesiąc - ROK) eliminujących przyczyny niezgodności
    • Zapewnienie jakości:
      • ciągła współpraca z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym w celu poprawy jakości dostarczanych części
      • monitoring parametrów ważnych dla Klienta i ciągła poprawa poprzez analizę stanu obecnego, wdrażanie działań korygujących błędy i działań eliminujących przyczyny
    • Usprawnienie procesów produkcyjnych:
      • aktywne przewodzenie działaniom usprawniającym procesy produkcyjne: wymiana narzędzi ( SMED) , standardy pracy, 5S
      • monitoring i analiza wskaźników mierzących wydajność produkcji, w celu identyfikacji działań korygujących i usprawniających procesy
      • zapewnienie standardów pracy i ich ciągłe doskonalenie
    • Zarządzanie personelem:
      • motywacja pracowników poprzez współpracę, komunikację, szkolenia i dialog
      • zapewnienie odpowiednich kompetencji poprzez szkolenia i praktyki, ustalanie celów, regularny follow - up, przeprowadzanie rocznej oceny pracy, tworzenie planu rozwoju pracowników i poprawy ich wydajności, realizowanie spotkań informujących i roboczych
    • BHP i OŚ:
      • zapewnienie poprawnej atmosfery i narzędzi pracy, kontrola przestrzegania przepisów i procedur prawnych jak i wewnątrzfirmowych
      • analizowanie wszelkich zdarzeń i wypadków, wdrażanie działań mających poprawić warunki pracy i wyeliminować potencjalne zagrożenia
    • Zarządzanie kosztami, planowanie budżetu kosztowego i inwestycyjnego.
    • Bezpośrednie raportowanie do Plant Managera

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, budowa maszyn, inżynieria zarządzania
    • 5-letnie doświadczenie w zarzadzaniu produkcją na podobnym stanowisku (mistrz, kierownik, brygadzista)
    • Doświadczenie w organizacji zajmującej się obróbką metalu (maszyny CNC, odlewnie, huty – stal, żeliwo, aluminium)
    • Wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania maszyn
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
    • Otwartość na relokację do centralnej Polski
    • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania (np. Lean Management), znajomość OEE
    • Umiejętność zarządzania zespołem i pracy w zespole
    • Umiejętność współpracy na różnych poziomach struktury organizacyjnej tj. planowania i organizacji produkcji, utrzymania ruchu, kontroli jakości, zaopatrzenia, transportu
    • Analityczne podejście do procesów oraz kreatywność
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne
    • Dyspozycyjność oraz umiejętności pracy pod presją czasu
    • Umiejętność adaptacji i elastyczności w działaniu
    • Orientacja na cel, chęć rozwoju i zdobywania wiedzy

    Oferujemy:

    • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji
    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
    • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Dostęp do szkoleń

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w poniższy przycisk APLIKUJ.

    www.goodmanpolska.com

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.