Oferta pracy

Production Manager

Michael Page

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Menedżer
Production ManagerNumer ref.: JN -012022-4566043

Zapraszam do aplikacji na stanowisko Kierownika Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizowanie oraz kontrolę zadań produkcyjnych zgodnie z ustalonym planem i wymogami jakościowymi.

Informacje o kliencie

Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna rozwijająca swoje struktury w Poznaniu

Opis stanowiska

* Rozdzielanie zadań produkcyjnych oraz nadzór nad właściwym ich wykonywaniem przez podległych mu pracowników,
* Rozliczanie podległych pracowników z wykonania przydzielonych zadań,
* Koordynacja planów produkcyjnych uwzględniających priorytety wykonywanych zleceń,
* Dbanie o ciągłość produkcji poprzez najpełniejsze wykorzystanie maszyn i urządzeń jak i materiałów oraz surowców,
* Nadzór nad właściwym stanem dokumentacji jakościowej i technicznej dotyczącej działu
* Współpraca ze zwierzchnikami, kolegami i podwładnymi w celu jak najpełniejszej realizacji zadań
* Szkolenie podległych pracowników oraz podnoszenie ich wiedzy zawodowej
* Dbanie o bezpieczeństwo i higienę warunków pracy

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* Znajomość języka angielskiego
* Wysoki poziom kultury osobistej,
* Umiejętność adaptacji i elastyczność w działaniu
* Poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie,
* Wytrwałość i orientacja na cel
* Umiejętność zarządzania ludźmi

Oferujemy

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • dynamicznie rozwijająca się organizacja produkcyjna

Ogłoszenie archiwalne