Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Production Manager

Euro-Weld Sp.j.

  • Wałowa 4, Pszczółki (pow. gdański)
    Pszczółki (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wałowa 4

Pszczółki (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i skuteczne zarządzanie podległym zespołem (70 osób)

  • Tworzenie i nadzór (weryfikacja i egzekwowanie) nad realizacją planów produkcyjnych

  • Usprawnianie i rozwijanie procesu produkcyjnego

  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing i współpraca w ich rozbudowie

  • Dbanie o dobry przepływ informacji na produkcji jak i z innymi działami firmy

  • Optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, kosztów oraz potencjalnych strat (materiałowych, finansowych, etc.)

  • Egzekwowanie przepisów BHP, PPOŻ oraz obowiązujących na terenie firmy procedur

  • Organizacja przebiegu procesów produkcyjnych we współpracy z przedstawicielami innych działów

  • Bezpośrednie raportowanie Zarządowi firmy postępów prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane inżynierskie, techniczne)

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym działu produkcji

  • Biegła umiejętność obsługi komputera (MS Office, środowisko CAD, systemy ERP)

  • Znajomość zagadnień i procedur nowoczesnych systemów planowania produkcji

  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO 9001, ISO 3834

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej

  • Praktyczna wiedza z zakresu narzędzi Lean Manufacturing (5S, SMED, TPM, Visual Management)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, w tym terminologia techniczna

  • Umiejętność definiowania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Proaktywne rozwiązywanie napotykanych trudności, sprawczość i branie odpowiedzialności za swoje działania

  • Praktyczna wiedza techniczna w obszarach: spawalnictwa, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej blach i rur będzie dodatkowym atutem

  • Warunek konieczny: Doświadczenie i umiejętność zarzadzania zespołem, stosowania właściwych metod ZZL (wdrożenia do pracy, motywowania, rozwoju).

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) / B2B

  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Udział w projektach krajowych i międzynarodowych (Worldwide)

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego

  • Możliwość przystąpienia do grupowej Opieki Medycznej

  • Dodatkowe dni wolne w roku (Wigilia, Sylwester)

  • Spotkania integracyjne, sportowe środy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

  • ubezpieczenie zdrowotne

Firma EURO-WELD jest firmą rodzinną, produkcyjną, świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, parowników, wymienników ciepła, urządzeń i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Wykonujemy projekty zgodnie z zamówieniem i dokumentacją klienta. Współpracujemy przede wszystkim z klientami ze Skandynawii i Europy Zachodniej przy projektach znajdujących zastosowanie m-in. w branżach offshore, morskiej, petrochemicznej, energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy