Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Spondeo Consulting

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Nasz klient, fińska firma produkcyjna w Stargardzie jedna z czołowych spółek w branży przemysłowej obróbki powierzchni, partner ekspercki w zakresie malowania przemysłowego, poszukuje osoby na stanowisko: Production Manager.

Jeśli posiadasz przynajmniej 4 letnie doświadczenie jako Manager Produkcji, rozumiesz aspekty finansowe struktury organizacyjnej, dobrze zarządzasz ludźmi, szukamy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja, rozliczanie produkcji, nadzór nad efektywnością procesu produkcji.

  • Udział w tworzeniu planów produkcyjnych i budżetu oraz ich realizacja

  • Kierowanie pracownikami w podległym obszarze

  • Współpraca z innymi działami firmy celem optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa

  • Zapewnienie przestrzegania standardów, procedur, instrukcji produkcyjnych i jakościowych, nadzór nad dokumentacją

  • Inicjowanie i wspieranie działań umożliwiających realizację celów (eliminacja strat materiałowych, poprawa wydajności, poprawa jakości)

  • Tworzenie bezpiecznego środowiska pracy

  • Uczestnictwo we wrażaniu nowych produktów

  • Monitorowanie wskaźników w obszarze produkcji

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz co najmniej 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownik/Manager Produkcji w zakładzie produkcyjnym w branży stalowej

  • Masz wykształcenie wyższe w obszarze technologia/produkcja

  • Znasz procesy produkcyjne, technologiczne, jakościowe – mile widziana znajomość procesów antykorozyjnych

  • Rozumiesz aspekty finansowe struktury organizacyjnej

  • Umiejętnie zarządzasz czasem pracy

  • Dobrze zarządzasz zespołem

  • Biegle obsługujesz Windows i MS Office

  • Mówisz (i piszesz) dobrze w języku angielskim

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

  • Kartę do restauracji firmowej

  • Premię roczną uzależnioną od wyników firmy

  • Świadczenia urlopowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy polsko-fińskim zespołem z siedzibą w Poznaniu. Mamy już ponad 10 lat doświadczenia – w tym czasie z sukcesem zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów. Naszą misją jest pomoc polskim przedsiębiorstwom na fińskim rynku oraz firmom fińskim na rynku polskim.

Oferujemy efektywne i dopasowane usługi w zakresie rekrutacji. Przeprowadzamy również analizy rynku pod kątem danego modelu biznesowego oraz pośredniczymy w eksporcie. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem partnerów biznesowych i dystrybutorów dla naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy