Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Production Manager

PROMETHEUS S.A.

10 00012 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Aleja Krakowska 110/114
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Prometheus SA - projektant i producent nowej klasy dronów – Bezzałogowych Statków Powietrznych [BSP] dla służb publicznych oraz przemysł PROMETHEUS UAV GSM

Zadania:

  • Planowanie i organizacja produkcji dronów PROMETHEUS UAV GSM
  • Wdrażanie procedur produkcyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną działu produkcyjnego
  • Raportowanie
  • Zamawianie komponentów do produkcji

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu niedużym zespołem i organizacji produkcji
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Solidność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy
  • Komunikatywność
  • Powiązanie z branżą lotniczą

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę menadżerską  lub umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy komputer, telefon
  • Praca pełna wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się strukturze

Ogłoszenie archiwalne