Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Production Manager

Grafton RecruitmentO firmie

14 00018 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Production ManagerNumer ref.: 5-18-60710

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów do objęcia stanowiska Production Manager.

Obowiązki:

  • kierowanie działem produkcji,
  • efektywnie planowanie procesów produkcyjnych,
  • działania mające na celu wzrost optymalizacji i efekywności produkcji,
  • nadzór nad pakierm maszynowym oraz stanem zaopatrzenia,
  • współpraca z innymi działami spółki.

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży automotive,
  • wyższe wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet dodatkowych benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, lekcje językowe, samochód służbowy itp.),
  • pakiet relokacyjny.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne