Logo Pracuj.pl

Production Manager

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie płynności produkcji zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
  • Zarządzanie pracą linii produkcyjnych
  • Kontrola kosztów, monitorowanie efektywności pracy
  • Nadzór nad pracą działów produkcji, inżynierii, NPI, magazynu
  • Nadzór nad realizacją dostaw materiałów
  • Organizowanie spotkań wewnętrznych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w zarządzaniu kosztami

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Production Manager, Wrocław