Oferta pracy

Production Manager

AB OVO SOLUTIONSO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Obecnie dla naszego klienta, firmy z ugruntowaną pozycją na rynku produkcyjnym szukamy osoby na stanowisko:
PRODUCTION MANAGER
Lokalizacja: WROCŁAW, dzielnica FAT

OBOWIĄZKI:

  • planowanie procesów produkcyjnych, tworzenie harmonogramu produkcji i koordynacja projektów inżynieryjnych,
  • zapewnienie materiałów i szybkie reagowanie na potrzeby Klientów w ramach produkcji made to order,
  • tworzenie dokładnych specyfikacji technicznych dla wszystkich projektów i usprawnień procesów,
  • stosowanie metod LEAN i SIX SIGMA do identyfikacji i wspierania procesów,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu planowania i dostarczania zasobów (personel, materiały, niezbędne narzędzia).

WYMAGANIA:

  • min. 5- letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży przemysłowej,
  • angielski na poziomie min. B2,
  • zaawansowana znajomość Microsoft Office,
  • mile widziane: doświadczenie w modelowaniu 3D w programie komputerowym SolidWorks,
  • wiedza i praktyka w zastosowaniu koncepcji Lean na produkcji,
  • silne zdolności przywódcze, przy zachowaniu umiejętności korzystania z wiedzy i doświadczenia zespołu.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • zarobki z przedziału 8400 - 11300 brutto w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • okres wdrożeniowy oraz pakiet szkoleń zewnętrznych,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, nie wahaj się i prześlij CV!

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy