Oferta pracy

Production Mananger

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Mława

    Mława, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla mojego Klienta, firmy z tradycjami, przedstawiciela amerykańskiego koncernu działającego w przemyśle mięsnym z siedzibą w Górkach obok Ostródy poszukuję Production Managera. Jeżeli masz doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym i szukasz miejsca stwarzającego szansę rozwoju APLIKUJ!

Twój zakres obowiązków

  • efektywne prowadzenie i nadzorowanie procesu produkcji w celu osiągnięcia założonych celów

  • przygotowywanie, terminowe dostarczanie i analizowanie danych produkcyjnych – KPI, PI

  • organizacja i nadzorowanie pracy podległych pracowników (włącznie z koordynacją grafików)

  • raportowanie ewentualnych niezgodności, proponowanie usprawnień i modyfikacji procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości i bezpieczeństwa żywności

  • prowadzenie/monitoring szkoleń pracowników zakładu w zakresie szkoleń stanowiskowych i innych

  • nadzór nad kontrolą procesu produkcyjnego w celu zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktu

  • udział w tworzeniu wewnętrznych procedur i dokumentacji produkcyjnej oraz ich terminowa aktualizacja

  • podejmowanie działań korygujących, zapobiegawczych (wraz z dokumentacją) wynikającą z usprawnień procesu produkcyjnego, wyników kontroli, audytów,

  • współpraca z innymi spółkami firmy poza Polską przy projektach/testach

  • współpraca z innymi działami Spółki

  • współpraca z firmami i instytucjami zewnętrznymi

Wymagania pracodawcy

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w przetwórstwie spożywczym

  • wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe kierunkowe

  • znajomości standardów bezpieczeństwa żywności (GMP, GHP, HACCP, IFS, FSSC22000) oraz metodologii LEAN

  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • rozwiniętych zdolności interpersonalnych i przywódczych oraz umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

  • zaangażowania w pracę i sumienność

  • terminowości, dokładności, odpowiedzialności

  • wysokiego poziomu komunikacji na różnych poziomach w strukturze

  • gotowości do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • umiejętności analizowania danych i przygotowywania raportów

  • znajomości j.angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie

  • znajomości pakietu Microsoft Office

Pracodawca oferuje

  • elastyczny czas pracy

  • bonus roczny

  • coroczny plan szkoleń

  • ciepłe posiłki w trakcie pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • bezpłatną opiekę medyczną (pakiet SUPER w Polmed)

  • ZFŚŚ

  • imprezy firmowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy