Oferta pracy

Production Planner

Danfoss

  • Nowa Wieś Lęborska (pow. lęborski)

    Nowa Wieś Lęborska (pow. lęborski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i harmonogramowanie produkcji

  • Planowanie i monitorowanie zapasów

  • Wyznaczanie norm produkcyjnych

  • Wprowadzanie nowych zamówień do planu produkcji oraz do wewnętrznego systemu danych ISOPS

  • Tworzenie planu wysyłki

  • Przygotowywanie potwierdzeń do zamówień w zależności od możliwości produkcyjnych

  • Codzienna kontrola i aktualizacja planu produkcji

  • Ścisła współpraca z działem produkcji oraz magazynem w sprawie możliwości produkcyjnych

  • Zapewnienie optymalnych wyników KPI - dostępność/niezawodność

  • Wprowadzanie i zamykanie zleceń produkcyjnych

  • Weryfikowanie zgodności danych w systemie ISOPS i na dokumentach produkcyjnych

  • Przygotowywanie inwentaryzacji

  • Kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Planisty Produkcji w innej firmie produkcyjnej

  • Znajomość systemu ERP (preferowane: Microsoft Dynamix lub SAP)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość programu Microsoft Excel

  • Umiejętności analityczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do obiadów – do 70%

Danfoss

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Przewiń do profilu firmy