Oferta pracy

Production Planning Manager

Michael Page

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w branży automotive.

Twój zakres obowiązków

* Zarządzanie zespołem planistów materiałowych, planistów produkcji oraz customer service

* praca z systemem SAP

* Codzienne wsparcie działu produkcji

* Monitorowanie i aktualizacja zleceń produkcyjnych

* Dążenie do ciągłego obniżania kosztów produkcji

* Raportowanie do Dyrektora Łańcucha Dostaw

* Współpraca z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym

Wymagania pracodawcy

* Wykształcenie wyższe - kierunki logistyczne będą dodatkowym atutem

* Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem planowania produkcji

* Zdolności przywódcze

* Komunikatywność

* Udokumentowane sukcesy w obszarze optymalizacji procesów

* Znajomość systemu SAP

* Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

* Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

* Atrakcyjne warunki finansowe

* Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

* Dofinansowanie do wakacji

* Liczne szkolenia

* Możliwość korzystania z pracy zdalnej

* Prywatną opiekę medyczną