Oferta pracy

Production Planning / Specjalista ds. planowania produkcji

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

  • Goleniowska 62, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Goleniowska 62

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów produkcji dla linii zgodnie z ustalonymi zasadami;

  • Potwierdzanie zamówień sprzedaży dla naszych klientów zgodnie z polityką firmy;

  • Monitorowanie opóźnień i ich pierwotnych przyczyn oraz proponowanie rozwiązań, w tym przeplanowania produkcji;

  • Ustalanie priorytetu produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem klientów;

  • Sprawdzanie dostępności materiałów dla zleceń produkcyjnych;

  • Tworzenie raportów potrzebnych do zapewnienia właściwego przepływu informacji;

  • Stały kontakt z brygadzistami, menedżerami przepływów i MCO oraz innymi działami (sprzedaży, obsługi klienta, jakości) w celu zapewnienia realizacji planu produkcyjnego;

  • Udział w projektach usprawniających oraz wdrażajacych nowe wersje paneli do masowej produkcji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w planowaniu produkcji;

  • Płynna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie;

  • Znajomość i doświadczenie pracy w systemach ERP oraz bardzo dobra umiejętność obsługi programu Excel;

  • Zdolność analitycznego myślenia; ukierunkowanie na naukę i rozwój osobisty;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na pracę zespołową;

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w codzienne zadania.

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

Aktualnie do naszego działu planowania produkcji poszukujemy osoby, która stanie się częścią naszego zespołu odpowiedzialnego za planowanie produkcji, sprawdzanie zdolności produkcyjnych i informowanie działu obsługi klienta o wysyłkach oraz możliwych opóźnieniach. Do zadań zatrudnionego przez nas pracownika będzie należało między innymi: weryfikacja przepustowości linii w perspektywie krótko- i długoterminowej, udział w spotkaniach i projektach związanych z obszarem odpowiedzialności, potwierdzanie wysyłki do klientów, wspieranie i udział we wdrażaniu nowych wersji paneli do masowej produkcji.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

  • Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj",

  • Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,

  • Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.