Oferta pracy

Production & Quality Manager

Antal Engineering & Operations

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta zlokalizowanego w województwie podkarpackim  branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Obszaru Produkcyjnego oraz Jakości.

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne prowadzenie strategii realizacji planów produkcyjnych oraz jakościowych,

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Projektowanie rozwiązań podnoszących efektywność procesów produkcyjnych oraz jakościowych

  • Utrzymanie na najwyższym poziomie sprawności podległego parku maszynowego,

  • Praca z celem, oceny kwartalne i roczne podległych struktur, dbanie o rozwój pracowników,

  • Zapewnienie najwyższych standardów jakości pracy oraz jej bezpieczeństwa

  • Nadzór oraz monitorowanie procesu optymalizacji produkcji oraz jakości

  • Efektywne wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane inżynierskie

  • Bardzo dobra znajomość teoretyczna oraz praktyczna narzędzi Lean Management oraz doświadczenie we wdrażaniu

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem (min. 100 osób)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata w firmie produkcyjnym na analogicznym stanowisku

  • Kreatywność, wysoki poziom zdolności interpersonalnych,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Operatywność, dążenie do optymalizacji swojej pracy oraz zwiększania efektywności działań

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń