Oferta pracy

Production Supervisor

HUBER+SUHNER

  • Bałdowska 26, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bałdowska 26

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu produkcyjnego w zakresie podległych linii produkcyjnych.

  • Nadzór na zachowaniem wymaganej jakości procesu i wyrobu

  • Nadzór nad przestrzeganiem technologii i kroków procesu produkcyjnego

  • Zarządzanie podległymi pracownikami

  • Organizacja i dbałość o materiał i środki produkcyjne

  • Współpraca między zmianami oraz innymi działami

  • Dążenie do ciągłego obniżania kosztów wytwarzania, realizacja wskaźników budżetowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie produkcji, inżynierii, biznesu.

  • Doświadczenie w dziale produkcji/inżynierii - min. 3 lata (mile widziana branża motoryzacyjna)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami - ramp-up (mile widziana branża motoryzacyjna).

  • Know-how w zakresie produkcji i łańcucha dostaw

  • Umiejętność skutecznej komunikacji, myślenie holistyczne, zmysł biznesowy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne benefity: prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife, pakiet medyczny Medicover

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do świąt, program poleceń pracowniczych

  • Platformę E-tutor do nauki języka angielskiego

  • Możliwości rozwoju: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Interesujące i odpowiedzialne zadania

  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

selekcja cv

2

spotkanie on-line

3

spotkanie w firmie

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Jesteśmy międzynarodową firmą, mającą oddziały na całym świecie

  • W Polsce zatrudniamy niemal 800 osób

  • W naszym zespole mamy wspaniałych ludzi i dbamy o dobre relacje między nimi

  • Szanujemy życie prywatne naszych pracowników

  • Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i nowatorskie spojrzenie na każdy temat

  • Potrafimy dzielić się wiedzą i wspieramy się nawzajem

Jeżeli chcesz przyłączyć się do nas, to prześlij swoją aplikację.

Firma HUBER+SUHNER Polska jest częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji, która projektuje, produkuje komponenty i rozwiązania systemowe do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii. Dzięki rozwiązaniom w zakresie łączności w trzech kluczowych technologiach: częstotliwości radiowej, światłowodowej i niskiej częstotliwości, firma obsługuje trzy rynki: telekomunikacyjny, transportowy i przemysłowy.

Od kilku lat HUBER+SUHNER Polska przejmuje nowe kompetencje ze Szwajcarii w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc.

Możesz być częścią tych działań.

Przewiń do profilu firmy