Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Produkcja betonowych prefabrykatów

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

  • Mill, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w różnych etapach produkcji prefabrykatów betonowych.

  • Kontrola jakości betonowych prefabrykatów.

  • Wykrywanie nieprawidłowości odlewów.

  • Czyszczenie/wygładzanie skaz, które powstały w wyniku nieprawidłowego odlewu.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17.

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

  • Mile widziane prawo jazdy.

  • Firma daje możliwość przyuczenia się i zdobycia certyfikatu obsługi suwnicy.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w betoniarni lub w pracach budowlanych.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.

  • Wynagrodzenie 11,30€/h brutto - brak stawki wiekowej.

  • Możliwość wyrobienia certyfikatu VCA, wózki widłowe, oraz suwnice.

  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto.

  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.

  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.

  • Transport do pracy na terenie Holandii.

  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.

  • Opieka polskich koordynatorów.

  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia.

Stawka

11.30 euro brutto / h

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Przewiń do profilu firmy