Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Produkcja i pakowanie słodyczy – bez znajomości języków obcych

OTTO Work Force

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Rekrutujemy dla

Jedna z największych firm zajmujących się pakowaniem słodyczy poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków należą głównie: składanie pudełek/ opakowań, etykietowanie, pakowanie słodyczy przy linii produkcyjnej, ważenie oraz ogólne przygotowanie do wysyłki. Na magazynie panuje normalna temperatura, a komunikacja jest w języku polskim. System pracy jest 2-zmianowy w tygodniu jak i w weekendy. Praca zacznie się szkoleniem, a do dyspozycji na firmie będą polscy koordynatorzy.

Wymagania pracodawcy

  • Motywacja do pracy

  • Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy

  • Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjna stawka godzinowa 10,92 euro brutto +dodatki zmianowe/weekendowe

  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

  • Cotygodniowa wypłata, zawsze na czas!

  • Stała praca na długi okres czasu

  • Możliwość urlopów

  • Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

  • Pracę dostępną praktycznie od zaraz!

  • Pewne zatrudnienie przy minimum formalności

  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

  • Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat

  • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center

  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników