Logo Pracuj.pl

Produkcja Okien

Job Talent NVO firmie

11 000
brutto / mies.
  • Sint-Truiden, Belgia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Składanie okien i drzwi na podstawie rysunku technicznego
  • Używanie narzędzi manualnych takich jak wiertarki, śrubokręty, piły itp.
  • Uzupełnianie uszczelek oraz montaż nawiasów
  • Wizualna kontrola jakości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Zmysł techniczny oraz motywacja do pracy
  • Podstawowy poziom języka angielskiego
  • Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione czekami żywnościowymi
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny
  • Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji

1

CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Jeśli posiadasz zdolności manualne, umiesz zadbać o detal i wykończenie, wiesz jak obchodzić się z narzędziami, potrafisz wykonać montaż elementów PCV i drewna, a stolarka budowlano-okienna nie stanowi dla Ciebie problemu to szukamy właśnie Ciebie!

Produkcja Okien, Sint-Truiden, Belgia