Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Produkt & BOM Inżynier

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i aktualizacja struktur materiałowych i kalkulacji produktowych w systemie ERP,

  • ciągłe doskonalenie procesów,

  • tworzenie i utrzymywanie dokładnych instrukcji montażu dla użytkowników końcowych,

  • planowanie, konstruowanie i rozwój nowych linii montażowych lub produkcyjnych

  • rekomendacja i wprowadzanie nowych metod pracy, organizacji produkcji itp.

  • nadzór techniczny nad kolejnymi fazami produkcji łącznie z doborem materiałów i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, pozyskane na uczelni o profilu technicznym,

  • doskonała znajomość połączona z pracą w systemie ERP (key user) np. proALPHA, SAP, Comarch, Microsoft Dynamics (jest to warunek konieczny),

  • udokumentowane, wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w innych przedsiębiorstwach,

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,

  • umiejętność organizowania i planowania produkcji

  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość metod i technik produkcji,

  • bardzo dobra obsługa MS Excel,

  • uzdolnienia techniczne,

  • dokładność / precyzja.

Mile widziane

  • wszelkie dodatkowe uprawnienia,

  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji,

  • ruchome godziny pracy (rozkład czasu pracy w podstawowym systemie czasu pracy),

  • praca dla prężnie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • komfortowe i przyjazne warunki pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje,

  • bieżący kontakt z najnowszymi technologiami,

  • ubezpieczenie na życie,

  • prywatna opieka medyczna,

  • parking pracowniczy,

  • właściwą i przyjemną atmosferę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

PAMIĘTAJ ŻEBY PONIŻEJ PRZEWINĄĆ DO PROFILU NASZEJ FIRMY.

B.A.U.S. AT to rozwijająca się firma, która dostarcza ambulansy i pojazdy specjalne na cały świat.

Producent karetek i pojazdów specjalnych o międzynarodowym zasięgu poszukuje Produkt & BOM Inżynier.

Przewiń do profilu firmy