Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Produkt Manager

SIMET S.A.

SIMET S.A.

Aleja Jana Pawła II 33

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży

  • zarządzanie cyklem życia produktu

  • analiza rynku i monitoring aktywności konkurencji

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie (R&D, Dział Handlowy, IT itp.)

  • kształtowanie polityki cenowej dla produktu i grup produktów

  • analiza sprzedaży i rentowności produktów

  • współpraca z partnerami technologicznymi

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji dla współpracowników i klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze zarządzania produktami (min. 2 lata)

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • kreatywność oraz zdolności analityczne

  • determinacja w realizacji celów

  • otwartość na zmiany i podejmowanie wyzwań

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • znajomości pakietu Office

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość rynku i specyfiki branży elektrotechnicznej

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stawiającej na nowoczesne rozwiązania

  • możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu rynku instalacyjnego i elektrotechnicznego

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

SIMET S.A.

Od ponad 50 lat specjalizujemy się w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego najwyższej jakości, który sprzedajemy na rynku polskim i zagranicznym. Dzięki doświadczeniu, wizji i strategii rozwoju jesteśmy wiodącym producentem puszek elektroinstalacyjnych, złączek szynowych i listew termoplastycznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.