Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Produktowiec - firma produkująca kampery

WavecamperO firmie

  • Palędzie (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wavecamper to zespół pasjonatów tworzących samochody kempingowe na bazie pojazdów typu mini-bus. Nasze kampery można spotkać na drogach oraz kempingach całej Europy i nie tylko!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie specyfikacji pojazdów bazowych do zamówienia.
  • Przygotowywanie specyfikacji zabudów do realizacji.
  • Fachowe doradztwo z zakresu produktu zarówno klientom pośredniczącym (dilerzy samochodowi), jak i klientom końcowym.
  • Aktywne uczestnictwo w promocji produktu.
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu.
  • Udział w opracowywaniu nowych konceptów.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dilerami oraz klientami końcowymi.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami pojazdów bazowych (koncerny samochodowe i dilerzy).
  • Przygotowywanie i opracowywanie informacji o produktach.
  • Aktywne uczestnictwo w targach branżowych w kraju i za granicą.
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów dotyczących produktu.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w branży automotive.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Szeroka znajomość zagadnień dotyczących pojazdów i ich wyposażenia.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Znajomość j. niemieckiego (mile widziane).
  • Dokładność, odpowiedzialność i pracowitość.
  • Kreatywność.
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office).
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Uczestnictwo w wyjazdach służbowych w Polsce i za granicą.
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży caravaningowej.

Ogłoszenie archiwalne