Oferta pracy

Professional Assistant

PwC

  • Pawia 7, Stare Miasto, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

PwC

Pawia 7

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań klienckich, eventów,

  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych,

  • wsparcie w przygotowaniu i obiegu dokumentów,

  • wsparcie administracyjne wynikających ze specyfiki roli przełożonego.

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji i negocjacji (z przełożonymi, zespołem, klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi),

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, priorytetyzowania zadań,

  • wysoka kultura osobista, dyskrecja,

  • umiejętność pracy pod presją,

  • samodzielność, decyzyjność,

  • umiejętność współpracy,

  • odpowiedzialność, dojrzałość biznesowa,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • praca w zgranym i doświadczonym zespole,

  • indywidualny proces onboardingu,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwości rozwoju kompetencji,

  • dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń,

  • prywatna opieka medyczna dla Pracownika i członków najbliższej rodziny,

  • comiesięczne punkty do wykorzystania w Multikafeterii,

  • program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację.

  • atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do biura, praca w modelu hybrydowym.

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Przewiń do profilu firmy