Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Professional Java Developer

ASTEK Polska

106,00130,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SpringBoot

  • SpringCloud

  • MongoDB

  • Jira

  • Git

  • Jenkins

Mile widziane

  • Docker

O projekcie

Poszukujemy programisty Java do obsługi codziennej obsługi operacyjnej poziomu 2 GxP zgodnej z Platformą Edisona. Platforma Edison zajmuje się podstawowymi przyczynami niskiej jakości danych poprzez harmonizację, automatyzację i integrację procesu, w którym pozyskiwane są kliniczne dane biomarkerów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienne wsparcie operacyjne i drobne zmiany rozwojowe wymagane w platformie.

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołu Edison L1 w razie potrzeby

  • Badanie przyczyn źródłowych i rozwiązywanie problemów

  • Drobny rozwój backendu platformy Edison

  • Łączność między zespołem wsparcia Edison L1 a zespołem ds. rozwoju projektu

  • Programowanie oparte na testach i metodologii zwinnych

  • Zapewnianie skalowalności platformy do rozwiązania chmurowego dla przedsiębiorstw

Nasze wymagania

  • 4 lata profesjonalnego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania Java

  • Praktyczna znajomość najlepszych praktyk kodowania (wykonanie oprogramowania,

  • czysty kod, TDD/BDD/DDD i programowanie w parach)

  • Doświadczenie związane z: SpringBoot, SpringCloud & MongoDB

  • Doświadczenie z ekosystemami ciągłej integracji/dostawy (Jira, Git, Jenkins)

  • Podstawowe zrozumienie walidacji oprogramowania

  • Silne umiejętności analityczne połączone z myśleniem koncepcyjnym i ustrukturyzowanym stylem pracy

  • Umiejętność pracy w wielokulturowym zespole rozproszonym geograficznie

  • Biegła znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • BDD

  • DDD

  • pair programming

  • TDD

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej