Logo Pracuj.pl

Professional Sales Representative

HI-TEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Siedziba firmy
    Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • Pozyskiwanie Klientów w zakresie usług transportu Healthcare
  • Główny obszar Klienta docelowego (Hurtownie, Producenci, Sprzedawcy)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w relacjach z Klientem B2B
  • Znajomość branży TSL, Healthcare, Pharma nie jest wymagana
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • Potrafisz zaangażować się w pracę i masz inicjatywę w działaniu
  • Jesteś gotowy do wyjazdów kilkudniowych na terenie EU (nie jest to warunek konieczny)
  • Posiadasz b. dobrą wiedzę na temat obsługi komputera (Google, Office, Linkedin)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie uznaniowe
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Samochód służbowy
  • Pracę w miłej atmosferze w ambitnym zespole ludzi
  • Nowoczesne, nowe biuro w centrum Warszawy w przypadku pracy stacjonarnej
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju
  • Szkolenia w obszarze procesów sprzedaży i negocjacji
  • Kawa, Herbata, Zimne napoje bez limitu
  • Dodatkowy dzień wolny w urodziny
  • Premie świąteczne
  • Kartę MultiSport
  • Pakiet Medyczny Compensa Gold
  • Dostęp do wiedzy budowanej przez wiele lat doświadczeń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • pikniki rodzinne
  • dzień wolny w urodziny

Opis stanowiska

Głównym zakresem obowiązków na tym stanowisku jest nawiązywanie relacji biznesowych z nowym Partnerami biznesowymi. Po skutecznym kontakcie następuje przekazanie procesu kwalifikacji do działu Operacyjnego, Jakości i Administracji. Kluczowa jest odpowiednia weryfikacja i lokalizacja nowego Partnera oraz przygotowanie do oferowania. Nawiązanie relacji następuje przez środki komunikacji na odległość oraz bezpośrednie wizyty w biurze Klienta. W przypadku ograniczeń w odniesieniu do wyjazdów po EU (np. względy rodzinne) biorąc pod uwagę rozbudowany zespół pierwszy kontakt może nastąpić przez środki komunikacji, a wizytę bezpośrednią może odbyć inna osoba z zespołu.

HI-TEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe ładunków w temperaturze kontrolowanej.

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych w szczególności produktów o wysokiej wartości na terenie całej EU.

W związku z rozwojem firmy na poziome 40% w ostatnim roku obrotowym 22-23 w zakresie zasobów oraz przychodów poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu na stanowisku:

Professional Sales Representative, Warszawa