Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Program stażowy – Masterdata Management

  • Katowice, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 09.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opisopisopis
    Miejsce pracy: Katowice

    Jesteś ambitnym, pełnym pozytywnej energii studentem III- V roku,
    świetnie znasz język angielski oraz jesteś gotowy by stawić czoła
    wyzwaniom? Program stażowy Unilever może być dla Ciebie!

    Gdzie I kiedy?

    KATOWICE, Chorzowska 6. 1 LIPCA – 31 GRUDNIA

    CO OFERUJEMY?

    Unilever Internship Program to 6-miesięczny staż, podczas którego będziesz pracować w Europejskim Centrum
    Operacji Unilever w Katowicach, pracując nad prawdziwymi projektami biznesowymi przy wsparciu lokalnych
    i regionalnych zespołów.

    W ramach programu praktyk oferujemy:
    • Rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
    • Kontrakt na umowę zlecenie z konkurencyjnym wynagrodzeniem (15 PLN/h)
    • Atrakcyjny pakiet szkoleń wewnętrznych
    • Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach

    Jakie BEDA twojezadania?
    ➢ Przeprowadzanie procesu zmiany danych
    ➢ Kompleksowemonitorowanie jakości danych i ich spójnościwgrupach materiałowych
    ➢ Doświadczenie pełnego procesuMDMpoprzez współpracę z zespołamikategorii
    ➢ Wielowymiarowe poznanie działuMaster Data poprzez udziałw projektach doszkalających
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.